Paragon Yayıncılık
Paragon Yayıncılık

2021 ÖABT'nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 5 +1 Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

125,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Tavsiye Et
 • İÇERİK


  Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

  Paragon Yayıncılık ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

  Ürün Bilgisi Ebat: 19 x 27

  ISBN: 9786257013307

  Sayfa Sayısı: 160

  Yazarlar: Serkan ALDEN, Onur ÜNAL, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN

   

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

  • ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel olarak son sınav sistemine göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel bilgiler dâhilinde hazırlanmıştır.
  • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği, önceki yıllarda çıkan sorulara göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği kitabı alana göre tasarlanmıştır.
  • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular ile adayların sınava hazırlanmasını sağlar.
  • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği deneme sorularının hepsi alanında uzman ve tecrübeli yazarlar tarafından özgün bir şekilde yazılmıştır. Ayrıca Her bir sorunun çözümü mevcuttur.
  • Alan sorularından oluşan denemelerin haricinde 1 adet eğitim bilimleri denemesi ilavelidir.

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

  Değerli Öğretmen Adayları

   

  Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

  Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi”nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

  Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

   

  FARKINDA MISIN?

  "Down sendromu tedavi gerektiren bir hastalık değil farklılıktır. Down sendromlu çocukların sağlık sorunlarının ve gelişimlerinin yakından takibi sağlanmalıdır. Erken çocukluk döneminde yapılan bu takip sayesinde kişinin hem sağlıklı hem de etkin bir yaşam sürdürmesi mümkün olur.

  Ailelerin çocukları için yapacağı en faydalı eylem yıllık takiplerini düzenli yaptırmaları, onun eğitim hayatına ve sosyal hayata katılımını sağlamalarıdır.

  Bu sayede, hayatın getirdiklerini yaşıtlarının gerisinde izleyen ve diğer insanların onları farklı algılamalarını da aşmak zorunda kalan Down Sendromlu çocuklar, üretken ve dolu bir hayat yaşayabilir. Down Sendromlu çocuklar iyi eğitim görürlerse kendilerine bakabilir, basit işlere yatkınlık göstererek meslek sahibi olabilirler."

   

  DOWN SENDROMU BİR HASTALIK DEĞİL FARKLILIKTIR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.