site1.jpg (425 KB)
Paragon Yayıncılık
Paragon Yayıncılık

2021 ÖABT'nin Sesi Sınıf Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 5+1 Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

122,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Tavsiye Et
 • İÇERİK


  Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi Sınıf Öğretmenliği

  Paragon Yayıncılık ÖABT Sınıf Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

  Ürün Bilgisi Ebat: 19 x 27

  ISBN: 9786257013338

  Sayfa Sayısı: 160

  Yazarlar: Serkan ALDEN, Talat DEMİRBAŞ, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN, Erhan ÇANGIR, Öznur ALİFİŞEKOĞLU, Serap ERKEÇ, Abdullah ESER

   

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Sınıf Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

  • ÖABT’nin Sesi Sınıf Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel olarak son sorulara göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT Sınıf öğretmenliği, önceki yıllarda çıkan sınav soruları göz önüne alınarak, alana yönelik bir şekilde hazırlanmıştır.
  • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT sınıf öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular üzerinde durulmuştur.
  • ÖABT Sınıf Öğretmenliği deneme sorularının hepsi alanında uzman yazarlar tarafından yazılmış özgün sorulardır ve her biri çözümlüdür.
  • Alan sorularından oluşan denemelerin dışında +1 Eğitim bilimleri denemesi de sizlere sunulmuştur.

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Sınıf Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

  Değerli Öğretmen Adayları

   

  Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

  Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi’nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

  Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

   

  FARKINDA MISIN?

  "Kanser, ülkemizde ve dünyada önemli bir toplum sağlığı sorunudur. Günümüzde kanserin %30-50’si önlenebilir. Bu, kansere neden olan risk faktörlerinden kaçınma ve erken teşhis ile mümkündür. Birçok kanserin iyileşme olasılığı, erken tanı konmuş ve uygun şekilde tedavi edilmişse yüksektir.

   

  Kanser türlerinin uyarılarını erken keşfetmek, bulgularını araştırmak ve ileri tetkik için hastaların sevk edilmesi erken tanı şansını arttırmaktadır. Bu nedenle, kanserde erken tanı programları toplumun, sağlık çalışanlarının ve politika oluşturucularının bilgisini arttırmayı hedeflemeli, erken tanı olanakları hakkındaki farkındalığı arttırmalıdır. "

   

  KANSERDE ERKEN TEŞHİS HAYAT KURTARIR
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.