Paragon Yayıncılık
Paragon Yayıncılık

2021 ÖABT'nin Sesi İlköğretim Matematik ÖĞRETMENLİĞİ Tamamı Çözümlü 5 +1 Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

125,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Tavsiye Et
 • İÇERİK


  Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği

  Paragon Yayıncılık ÖABT İlköğretim Matematik Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

  Ürün Bilgisi Ebat: 19 x 27

  ISBN: 9786257013307

  Sayfa Sayısı: 160

  Yazarlar: Serkan ALDEN, Onur ÜNAL, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN

   

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

  • ÖABT’nin Sesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Deneme Soruları, Sınavlarda çıkan son sınav sistemine göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT’nin Sesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Deneme Soruları, güncel bilgiler dâhilinde hazırlanmıştır.
  • ÖABT İlköğretim Matematik öğretmenliği, önceki yıllarda çıkan sorulara göre hazırlanmıştır.
  • ÖABT İlköğretim Matematik Öğretmenliği kitabı alana göre tasarlanmıştır.
  • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT İlköğretim Matematik öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular ile adayların sınava hazırlanmasını sağlar.
  • ÖABT İlköğretim Matematik Öğretmenliği deneme sorularının her biri alanın uzman yazarlar tarafından özgün olarak yazılmıştır. Ayrıca adayların daha rahat kavrayabilmesi için soruların her biri çözümlüdür.
  • Alan sorularından oluşan denemelerin dışında +1 Eğitim bilimleri denemesi de sizlere sunulmuştur.

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

  Değerli Öğretmen Adayları

   

  Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

  Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi”nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

  Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

   

  FARKINDA MISIN?

  "Kan günümüzdeki bilimsel imkânlar çerçevesinde yapılması mümkün olmayan, dolayısıyla yalnızca gönüllü kişilerin kan bağışlarıyla temin edilebilen, doğru kullanıldığında hayatlar kurtarabilen değerli bir tedavi maddesidir. Bu nedenle kan bağışı sağlıklı bireyler için bir toplumsal sorumluluk, doğru ve dikkatli kan kullanımı ise hekimler için bir görevdir. Unutmayınız ki kan acil değil sürekli ihtiyaçtır."

   

  BİR KAN BAĞIŞI BİR HAYAT KURTARIR

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.