Paragon Yayıncılık
Paragon Yayıncılık

2021 ÖABT'nin Sesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Tamamı Çözümlü 5+1 Eğitim Bilimleri Deneme Sınavı

125,00 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI
 • Tavsiye Et
 • İÇERİK


  Paragon Yayıncılık 2021 ÖABT’nin Sesi Beden Eğitimi Öğretmenliği

  Paragon Yayıncılık ÖABT Beden Eğitimi Öğretmenliği Deneme Kitabı Ürün Bilgileri

  Ürün Bilgisi Ebat: 19 x 27

  ISBN: 9786257013291

  Sayfa Sayısı: 160

  Yazarlar: Ercan DOĞAN, Mehmet TOPKARA, Nuray KILINÇ, Arzu ÖZMEN SEÇGİN

   

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Farkındalık Serisi Adaylara Ne Katar?

  • ÖABT’nin Sesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Deneme Soruları, son sorulara göre güncel bir şekilde hazırlanmıştır.
  • ÖABT Beden Eğitimi öğretmenliği, alana yönelik ve önceki sınavlarda çıkan sorulara göre hazırlanmıştır.
  • Uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan ÖABT Beden Eğitimi öğretmenliği deneme sorularında çıkması muhtemel sorular ile adayları sınava hazırlar.
  • ÖABT Beden Eğitimi Öğretmenliği deneme sorularının her biri alanında uzman yazarlar tarafında özgün bir biçimde hazırlanmıştır. Ayrıca soruların her biri çözümlüdür.
  • Alan sorularından oluşan denemelerin dışında +1 Eğitim bilimleri denemesi de sizlere sunulmuştur.

  Paragon Yayıncılık ÖABT’nin Sesi Beden Eğitimi Öğretmenliği Farkındalık Serisi Önsöz

  Değerli Öğretmen Adayları

   

  Öğretmenlik Alan Bilgisi denemelerimizi hazırlarken eserin sadece öğretmen adaylarını sınava hazırlayan bir kitap olacağını düşünmedik. Kitaplarımız Türk ulusunun geleceği olan binlerce çocuk için hazırlandı. Çocuklarımızı yetiştirecek ve ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerimizin umutlarını yeşertecek olan öğretmenlerin, mesleklerinde “en iyi” olabilmeleri adına gerekli olan donanımı kazanmaları için çabaladık. 

  Kitaplarımızın, içinde yaşadığımız dünyada her gün şahit olduğumuz sorunlara dikkat çekmesini istedik. “Farkındalık Serisi’nin oluşumunun temel sebebi işte budur. Serimizde bulunan her kitabın kapağı, toplumsal soruna dönüşmüş bir konuyu göz önüne getirmeye yönelik tasarlandı. Kan ve Organ Bağışı, Kadına Şiddet, Çocuk ve Hayvan İstismarı, Kanser, Bedensel Engelli Sporcular ve Zihinsel Engelli Bireylerin Topluma Kazandırılması gibi haberlerde her akşam “küçük” başlıklarda okuduğumuz “büyük” olayların farkındalığını arttırmak istedik. Farkındalığın ÖABT Denemelerinde uygulanma sebebi, nesillerin mimarlarının öğretmenlerimiz olduğunu bilmemizden kaynaklıdır.

  Gelecek nesillerin öncüsü olan sizlerin, öğretmenlerin yetiştireceği çocukların da sizler gibi Türk milletinin yüz akı olmasını temenni ederiz.

   

  FARKINDA MISIN?

  Engelli doğuştan veya sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeni ile toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılama güçlükleri olan korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişidir. Engelli bireylerin günlük hayatta karşılaştıkları zorluklar belirlenerek, özel gereksinimleri karşılandığında ve ihtiyaç duydukları hizmetler ve eşit erişim hakkını hedefleyen düzenlemeler sunulduğunda, toplumsal yaşama uyumları artacak ve “engellilik” durumu, “engellenmişlik” durumuna dönüşmeyecektir. Hepimizin birer engelli adayı olduğu unutulmamalıdır.

   

  ARAMIZDA ENGEL YOK

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.